هدف از برگزاري دوره دانش افزايي اسکواش؛ ارتقا سطح توان علمي و فني مربيان و‌ ورزشکاران

هدف از برگزاری دوره دانش افزایی اسکواش، ارتقا سطح توان علمی و فنی مربیان و‌ ورزشکاران و بهره مندی از پتانسیل این عزیزان در سطح شهرستانهای مختلف استان است.
هدف از برگزاري دوره دانش افزايي اسکواش؛ ارتقا سطح توان علمي و فني مربيان و‌ ورزشکاران

 به گزارش روابط عمومی هیأت اسکواش استان قزوین، رئیس هیات اسکواش استان قزوین درحاشیه برگزاری دوره دانش افزایی دو روزه اسکواش ویژه دختران، اظهار داشت: این رشته در استان طی سال های گذشته غیرفعال بوده و مربی زیادی هم نداشته است، هدف از برگزاری این دوره، ارتقا سطح توان علمی و فنی مربیان و ورزشکاران و بهره مندی از پتانسیل این عزیزان در سطح شهرستانهای مختلف استان است.

صدیقه ربیعی افزود: امیدواریم از پتانسیل این عزیزان برای ارتقا و معرفی اسکواش در سطح شهرستانهای مختلف استان و کشور استفاده کنیم.

وی بیان داشت: هرچقدر بیشتر بتوانیم این رشته را معرفی کنیم قطعا بستر فعالیت آن فراهم تر می شود و زیرساخت های بیشتری ایجاد می شود که بهتر می توانیم پاسخگوی مراجعه کنندگان باشیم.

رئیس هیات اسکواش استان قزوین اظهار داشت: یکی از کارهای ضروری که باید برای توسعه این رشته انجام می شد پرورش و جذب مربیان متناسب با نیاز هر شهرستان در سطح استان بود که امیدواریم با برگزاری این دوره،  مربیان جوان پای کار بیایند و بتوانیم این رشته را توسعه بدهیم.

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه