بازديد مدير کل ورزش و جوانان استان قزوين از دوره مربيگري سطح يک ملي اسکواش

علایی مقدم مدير کل ورزش و جوانان استان قزوين از برگزاري مربيگري سطح يک اسکواش در محل سالن اسکواش هیات از نحوه برگزاری دوره بازديد کرد
بازديد مدير کل ورزش و جوانان استان قزوين از دوره مربيگري سطح يک ملي اسکواش

 

مدير کل ورزش و جوانان استان قزوين که براي بازديد از اين دوره مربيگري در ميان شرکت کنندگان حضور يافت، وی ضمن ابراز خوشنودي از ميزباني قزوين از اين دوره گفت: قطعا رشد، ارتقا و رسيدن به هدفگذاري تعيين شده در هر رشته ورزشي منوط به دانش افزايي بوده چون ورزش لحظه به لحظه در حال به روز شدن است و بر دانش آن اضافه مي شود.

عباس علايي مقدم گفت: اين دوره های آموزشی براي مربيان اسکواش تازه شروع کار است و بايد لحظه به لحظه دانش خود را به روز کنند چون اسکواش، رشته ای دانشگاهي بوده و یکی از راههای رشد آن به روز بودن و به روز ماندن است.

مدير کل ورزش و جوانان استان قزوين گفت: اسکواش، رشته اي است که در سال های اخیر در ايران بر روي آن سرمايه گذاري شده و خيلي سريع ورزشکاران ايران در سکوهاي آسيايي قرار مي گيرند ولي هنوز در خيلي از استان ها جای کار بیشتری دارد که هنوز نیازمند معرفي و حمايت بیشتر است.

وي با بيان اينکه اين رشته ورزشي در استان قزوين با تغيير در مديريت آن، رشد بهتري داشته است، گفت: به زعم ما اسکواش رشته اي است که اگر همکاري و همدلي بيشتري در آن داشته باشيم مي توانيم از ظرفيت هاي موجود به نحو بهتري براي رشد آن در استان استفاده کنيم.

وي گفت: شما مربيان هم براي مربيگري در رشته خوبي وارد شده ايد که اگر کمي پشتکار و دانش به روز داشته باشيد مي توانيد ورزشکاران خود را به سکوهاي قهرماني برسانید.

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه