اقتداري: تمام تلاش خود را براي موفقيت در مسابقات اسيايي خواهيم کرد

مسابقاتی که پیش رو داریم قهرمانی تیمی و انفرادی آسیا میباشد که تمام تلاشم را به کار میبرم تا بتوانم جزو بهترین ها باشم
اقتداري: تمام تلاش خود را براي موفقيت در مسابقات اسيايي خواهيم کرد

فرشته اقتداری ملی پوش بزرگسال بانوان در مصاحبه با سایت رسمی فدراسیون اسکواش گفت: مسابقات انتخابی به صورت قرعه کشی و در ۲ گروه ۳ نفره برگزار شد، که در هر گروه ۲ بازی صورت گرفت، که میتوان گفت این تصمیمی عاقلانه و هوشمندانه ای بوده است که توسط مربیان ملی به انجام رسید.

وی ادامه داد: در یک ماه اخیر به دلیل مبتلا شدن به کرونا نتوانستم به صورت مداوم و منظم به تمرین بپردازم، اما قبل از بازی های انتخابی نهایت تلاش خود را گذاشتم تا جایی که میتوانم به تمرین بپردازم و با آمادگی کامل در مسابقات حضور پیدا کنم و خداروشاکرم از آنچه فکر میکردم برایم بهتر بود.

فرشته اقتداری ملی پوش بزرگسال بانوان در پایان خاطر نشان شد:
مسابقاتی که پیش رو داریم قهرمانی تیمی و انفرادی آسیا میباشد که تمام تلاشم را به کار میبرم تا بتوانم جزو بهترین ها باشم و در پایان جا دارد از فدراسیون و تیم های ملی تشکری داشته باشم.

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه