بوشهري زاده: حضورم در تيم ملي نتيجه 9 سال زحماتم ميباشد

حضورم در تیم ملی نتیجه ۹ سال زحماتم است که این نشان دهنده انگیزه من در تیم ملی میباشد، امیدوارم بتوانم با توجه به نظر مربی و تلاش و پشتکار خودم جزو ۴ نفر اصلی قرار بگیرم.
بوشهري زاده: حضورم در تيم ملي نتيجه 9 سال زحماتم ميباشد

نجمه بوشهری ملی پوش بزرگسال بانوان در مصاحبه با سایت رسمی فدراسیون اسکواش گفت:

به دلیل شرایط بیماری کرونا و دور بودن برخی بازیکنان از شرایط تمرینی مسابقات و جلوگیری از آسیب دیدگی، مسابقات در ۲ گروه ۳ نفره برگزار شد که میتوان گفت تصمیمی هوشمندانه بوده است.

وی ادامه داد: رقبا تجربه و سابقه ملی بیشتری نسبت به من دارند، ولی با توجه به آنکه مدت زیادی میباشد با آنها به رقابت میپردازم شناختی کافی و خوب نسبت به آنها پیدا کرده ام.

نجمه بوشهری در ادامه افزود: در حال حاضر در بهترین فرم بدنی در چند سال گذشته قرار دارم که میتوانم آن را ناشی از تمرینات سنگینی که طی دو سال گذشته انجام داده ام بدانم و روزانه بین ۳ تا ۵ ساعت نیز به تمرین میپردازم.

ملی پوش بزرگسال بانوان ادامه داد: حضورم در تیم ملی نتیجه ۹ سال زحماتم است که این نشان دهنده انگیزه من در تیم ملی میباشد، امیدوارم بتوانم با توجه به نظر مربی و تلاش و پشتکار خودم جزو ۴ نفر اصلی قرار بگیرم.

نجمه بوشهری زاده ملی پوش بزرگسال بانوان در پایان خاطر نشان کرد مسابقاتی که پیش رو داریم تیمی و انفرادی آسیا میباشد که آذر ماه در مالزی و پاکستان است  امیدوارم بتوانیم با تلاش و پشتکار بچه ها نتیجه خوبی را کسب نماییم، و در پایان جا دارد از تمامی مربیان و خانواده ام که در هر شرایط حامی ام بوده اند تشکری داشته باشم‌.

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه