ششمين جلسه هيأت رئيسه اسکواش يزد در محل سالن کوثر برگزار شد.

جلسه هیأت رئیسه اسکواش با حضور رئیس، نایب رئیس، دبیر و سایر اعضاء در محل مجموعه ورزشی کوثر و در محل سالن تمرینات تیم اسکواش برگزار گردید.
ششمين جلسه هيأت رئيسه اسکواش يزد در محل سالن کوثر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت اسکواش استان یزد، در ابتدا خوب یاری دبیر هیئت گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه های در دست اقدام هیئت در سال 1400 که شامل ارتقاء کمیته های مربیان، آموزش مسابقات، استعدادیابی و همگانی می باشد را عنوان و ابراز امیدواری کرد که انشاءالله تقویت این کمیته ها باعث توسعه این رشته و حضور مقتدرانه در مسابقات گردد.
ایشان همچنین در خصوص برنامه های لیگ و اعلام آمادگی جهت شرکت در مسابقات توضیحاتی بیان نمود.
در ادامه خانم فروغی؛ نایب رئیس هیأت گزارشی از روند تمرینات تیم های ورزشی، برنامه ریزی جهت برگزاری کلاسهای آموزشی، تغذیه و روانشناسی ورزشکاران، تهیه بودجه پیشنهادی هیأت و برنامه های در دست اقدام جهت جذب بازیکنان بیان نمود.
در ادامه هر کدام از اعضاء هیأت رئیسه نقطه نظرات خود را در جهت ارتقاء هیأت عنوان نمودند.
در پایان آقای مهندس چایچی؛ رئیس هیأت ضمن تقدیر و تشکر از اعضاء هیأت بخاطر هماهنگی و اقدامات بسیار خوب انجام شده تقدیر و تشکر نمود.
ایشان زیرساخت های استان جهت این رشته ورزشی را خوب ارزیابی کرد و خواستار برنامه ریزی و تقویت مستمر شهرستان ها جهت ایجاد کرت های اسکواش شد.
آقای مهندس چایچی توسعه همگانی این رشته ورزشی را در اولویت برنامه های هیأت برشمرد و اظهار امیدواری نمود که با پیگیری های لازم انشاءالله شاهد هم اسپانسر و هم تیم های قدرتمند اسکواش در ماه های آینده باشیم.
ایشان تهیه سند راهبری کوتاه مدت و بلند مدت که با هدف گذاری و پلان مربوطه باشد را از ضروری ترین برنامه های آتی هیأت برشمرد که می تواند نقشه راه در آینده باشد.
در آخر رئیس و اعضاء هیأت رئیسه ضمن بازدید از نحوه تمرینات ورزشکاران اسکواش با ورزشکاران صحبت نموده و در جریان تمرینات قرار گرفتند و با ورزشکاران عکس یادگاری انداختند.

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه