گفتگو با محمدرضا بهروزنيا، دبير هيات اسکواش استان البرز و تشريح برنامه هاي اين هيات

باشگاه هاي اسکواش استان البرز واقع در شهر کرج با رعايت کامل پروتکل هاي بهداشتي آغاز به کار کرده اند و مديران باشگاه ها و مربيان نظارت کامل و دقيق بر اجراي کامل و بي نقص اين پروتکل ها دارند.
گفتگو با محمدرضا بهروزنيا،  دبير هيات اسکواش استان البرز و تشريح برنامه هاي اين هيات

بهروزنیا در این گفتگو گفت: باشگاه های اسکواش استان البرز واقع در شهر کرج با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی آغاز به کار کرده اند و مدیران باشگاه ها و مربیان نظارت کامل و دقیق بر اجرای کامل و بی نقص این پروتکل ها دارند.
وی گفت شیوع ویروس کرونا یک خطر جدی میباشد و همچنان این ویروس از بین نرفته است و توجه و رعایت دستور العمل ها و پروتکل های بهداشتی و اجتناب از رفتار پر خطر امری بسیار مهم میباشد.
دبیر هیات اسکواش استان البرز گفت: اسکواش البرز در سالیان گذشته درگیر حاشیه ها و کشمکش های بسیاری شد و مشکلات فراوان اسکواش استان را فرا گرفته بود و در نهایت با تدبیر ریاست فدراسیون و مدیر کل ورزش و جوانان استان این وضعیت به پایان رسید و امروز اسکواش البرز به ثبات رسیده و اهداف اعضا از درگیر شدن در حاشیه ها، بی نظمی ها و مسائل پیش پا افتاده به توسعه در حوزه قهرمانی و همگانی تغییر کرده و اسکواش این استان در مسیر درست قرار گرفته است.
وی افزود، از اولین سال شروع اسکواش در استان البرز به عنوان نخستین مربی در کنار اسکواش البرز بودم و با وجود کمترین امکانات و مشکلات فراوان فعالیت های خود را ادامه دادم و امروز بسیار خرسندم که اسکواش البرز این چنین فعال میبینم.
در ادامه گفت: سال گذشته‌ در عرصه مسابقات بین الملی اسکواش البرز مفتخر به کسب دو مدال در بخش دختران شد و همچنین در بخش پسران یکی از بازیکنان به عضویت رسمی تیم ملی نوجوانان در آمد و چندی دیگر از بازیکنان به اردوهای استعدادیابی فدراسیون و آماده سازی تیم ملی دعوت شدند که این نشان از تلاش و کوشش مربیان و هم دلی و حمایت اعضا و خانواده ها از فعالیت های هیات دارد و امیدوارم روزی اسکواش البرز بر روی قله های موفقیت ببینیم.
بهروزنیا گفت: حمایت و توسعه از دو رشته راکتبال و پدل از اولیت های مهم هیات البرز نام برد و پیشرفت در حوزه قهرمانی و استعدادیابی، فعال کردن رشته اسکواش در شهرستان های استان و ساخت و تجهیز کورت های اسکواش بیشتر در سطح شهر کرج و شهرستانهای البرز را از اهداف اصلی هیات در سال ۹۹
برشمرد.
دبیر البرز در پایان از حمایت ها و تلاش های مهندس خندان دل، ریاست هیات اسکواش البرز، اعضا هیات و کمیته های هیات و مدیران باشگاه ها، خانواده ها و بازیکنان تقدیر و تشکر کرد و گفت:به زودی، با شکست کرونا دوباره مانند قبل در کنار هم خواهیم بود و روزهای پر افتخار و به یاد ماندنی را برای اسکواش استان البرز رقم میزنیم.

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه