گام جدي اسکواش براي کشف استعدادها

نخستين دوره آموزش مدرسان استعداديابي فدراسيون اسکواش امروز به صورت رسمي آغاز شد.آغاز کارگاه ها از استان های شمال و شرق کشور
گام جدي اسکواش براي کشف استعدادها

به گزارش سايت رسمي فدراسيون اسکواش، با توجه به سياست فدراسيون در حوزه استعداديابي و تقسيم هيات هاي ورزشي اين رشته به سه بخش شمال  و غرب، شمال  و شرق و جنوب امروز در کميته ملي المپيک اعضاي کادر سنجش دسته الف منطقه شمال و شرق کشور حضور يافتند.
ضياالديني، گوهري، شيرزاد، مستعان، شفيعي، سليمي، حيدري مدرسين اين دوره هستند.
در شروع اين مراسم احمد سعادتمند مديرکل استعداديابي وزارت ورزش و جوانان حضور پيدا کرد و از برنامه مدار بودن اسکواش  و توجه این فدراسیون به آینده و توجه به رده های سنی و پایه تمجيد کرد.
او اسکواش را از فدراسيون هاي آينده دار دانست و اعلام کرد که براي سال 99 از وزارت ورزش خواهان بودجه قابل قبولي براي حفظ استعداد ها شده است که مورد موافقت قرار گرفته است.
او در پايان صحبت هاي خود احکام افراد کادر سنجش ستادي را اهدا کرد.
سليماني نيز در اين مراسم اعلام کرد که به عنوان اولين فدراسيون سیاست های حوزه استعدادیابی  وزارت ورزش را در اين خصوص اجرايي کرده است.که نوید بخش روزهای خوش آینده در مجموعه اسکواش کشور است .که آینده این ورزش و دو ورزش راکتی دیگر تحت پوشش را ضمانت می کند.
 

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه