سلیمانی : با یک شیب منطقی اهالی دیگر رشته های اسکواش راکتبال و پدل گسترده تر می شوند

در این جلسه مقرر شد اعتباراتی از طریق معاونت توسعه همگانی وزارت ورزش وجوانان برای گسترش اسکواش رشته های زیرمجموعه فدراسیون اسکواش اختصاص یابد
سلیمانی : با یک شیب منطقی اهالی دیگر رشته های اسکواش راکتبال و پدل گسترده تر می شوند

در جلسه ای که رئیس فدراسیون اسکواش و هیأت همراه با دکتر  افشین ملایی مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی داشتند ، ملایی ازرویکردجدیدی  اهداف برگزاری این نوع جلسات سخن گفت که باید تمام تلاش خود را در جهت همگانی کردن همه رشته های ورزشی با هدف بالابردن سطح سلامتی عموم به کار گیریم . وی همچنین کم تحرکی و عدم فعالیت بدنی را خطری جدی  برای کشورمان عنوان نمود که وزارت ورزش و جوانان به همکاری فدراسیون های ورزشی می بایستی نقش خود را ایفا نمایند .

سلیمانی در این جلسه به هدف گذاری فدراسیون  برای افزایش آمار جمعیتی اسکواش بازان تا پایان سال 98 اشاره نمود و با بیان اینکه فدراسیون اسکواش در چشم انداز ترسیمی خود توسعه و ترویج را در اولویت امور قرار داده است و با یک شیب منطقی اهالی دیگر رشته های اسکواش راکتبال و پدل گسترده تر می شوند.
در این جلسه مقرر شد اعتباراتی  از طریق معاونت توسعه همگانی وزارت ورزش وجوانان برای گسترش اسکواش  رشته های زیرمجموعه فدراسیون اسکواش اختصاص یابد که رئیس فدراسیون اسکواش ضمن تشکر از حمایت و همکاری های دفتر توسعه عنوان نمود  امیدواریم در آینده نزدیک شاهد اجرای طرح های نوین اسکواش  و تأثیر آن در ورزش همگانی و قهرمانی باشیم ودر این مسیر مبادرت به طزاحی و تولید دو سازه پرتابل اسکواش (بادی ومشبک)کرده ایم که با تولید انبوه آن آن توسط سفارشات فدراسیون برای فعال شدن مناطق شهری و روستایی این فدراسیون برنامه های پیشبرنده ای دارد .
نخستین اقدام فدراسیون پس از این جلسه ، تشکیل شورای راهبردی توسعه همگانی است که اقدامات انجام شده در بخش توسعه همگانی با همکاری دیگر کمیته ها به صورت هر 2 هفته یکبار بررسی و پی گیری خواهد شد و علاوه بر اینکه سیاست تشکیلاتی فدراسیون برای هیات های ورزشی مبحث استعدادیابی بوده است . نهضت همگانی شدن اسکواش هدف فدراسیون در سال 98 اعلام می شود .

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه