نحوه ثبت نام کارت عضویت فدراسیون اسکواش

برای حضور در کلیه رویدادهای رسمی و غیررسمی ، ثبت نام و دارابودن کارت عضویت فدراسیون اسکواش الزامی است
نحوه ثبت نام کارت عضویت فدراسیون اسکواش

 کارت عضویت فدراسیون اسکواش، با هدف ساماندهی کلیه اعضاء، وابستگان  و ذینفعان رشته های ورزشی زیر مجموعه فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران طراحی شده و از تاریخ اجرا، برای حضور در کلیه رویدادهای رسمی و غیررسمی فدراسیون، ثبت نام و دارابودن این کارت الزامی می باشد.

برای دریافت کارت عضویت، نخست باید اطلاعات عمومی خود را از طریق قسمت "عضویت و درخواست کارت" وارد نمایید.

پس از ورود اطلاعات اجباری (مواردیکه با علامت ستاره مشخص شده اند)، از طریق سامانه پرداخت، نسبت به پرداخت حق عضویت خود اقدام نمایید.

در صورت ورود صحیح اطلاعات و پرداخت حق عضویت، پیغامی مبنی بر ثبت نام موقت نمایش داده می شود.

این سامانه، پس از بررسی مدارک شما، نسبت به تایید عضویت شما اقدام می نماید و موضوع از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

پس از تایید عضویت، شما امکان ثبت نام در رویدادهای تعریف شده در سامانه را، دارا خواهید شد.

نکته مهم: با توجه به اینکه تایید ثبت نام برای کارت عضویت، ممکن است تا ۷۲ ساعت کاری به طول انجامد و در این مدت، شما امکان ثبت نام  در رویدادها و مسابقات ورزشی را نخواهید داشت، اکیدا توصیه می گردد، ثبت نام خود را به روزهای انتهایی مهلت ثبت نام موکول ننمایید. در صورت تاخیر در این امر، مسئولیتی متوجه سامانه نخواهد بود.

لازم به ذکر است  در فاز اول، این کارت تنها برای ورزشکاران، مربیان و  داوران رشته های اسکواش، پدل و راکتبال (Squash 57) مورد استفاده قرار می گیرد و در مرحله بعدی، هوادران و علاقمندان ورزش های فوق را نیز دربر خواهد گرفت.

این سامانه، پس از تحت پوشش قراردادن اعضای فدراسیون، با معرفی طرح های ارزشمند سازی متنوع، خدمات و محصولات اختصاصی و ویژه ای را برای دارندگان کارت ارائه خواهد نمود.

تخفیف های اختصاصی فروشگاه های معتبر، خدمات ویژه بهداشتی، سلامتی و زیبایی، همراهی تیم های ملی در مسابقات درون و برون مرزی، تسهیلات ثبت نام در رویدادهای بین المللی و ... ، تنها بخشی از برنامه های"کارت عضویت فدراسیون اسکواش" می باشد. 

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه