جليلي قاضي زاده: سیاست این است که هیات ها استعدادیابی و باشگاه ها تیم داری نمایند

رییس سازمان لیگ که به همراه دبیرکل فدراسیون از روز اول رقابت های لیگ کشور در یزد حضور دارد اعلام کرد موفقیت بزرگی است که هر چه لیگ های اسکواش بالغ تر می شود هیچ تیمی با نام هیات در لیگ حاضر نمی شود و بخش خصووصی در این زمینه فعال شده است
جليلي قاضي زاده: سیاست این است که هیات ها استعدادیابی و باشگاه ها تیم داری نمایند

رئيس سازمان ليگ اسکواش از فعاليت ۳۰ تيم باشگاهي در ليگ اسکواش کشور خبر داد.
 مجيد جليلي قاضي‌ زاده،  در جمع خبرنگاران استان يزد با اشاره به توسعه ليگ‌هاي قهرماني اسکواش طي چند سال اخير اظهار داشت: ورزش اسکواش در طول چند سال اخير جايگاه خوبي در ورزش کشور پيدا کرده و شاهد حضور استعدادهاي درخشاني در اين رشته ورزشي در سطح کشور هستيم.

وي با اشاره به اينکه جوانان مستعد در قالب تيم‌هاي متعدد در ليگ هاي مختلف حضور پيدا کرده اند، افزود: در حال حاضر ۳۰ تيم باشگاهي در ليگ هاي مختلف اسکواش کشور فعال هستند.

جليلي قاضي زاده عنوان کرد: اساس کار ما بر اين است که هيئت هاي ورزشي به کار استعداديابي و باشگاه‌ها به کار برگزاري مسابقات بپردازند تا بتوانيم شاهد رشد و پيشرفت بيش از پيش ورزش اسکواش باشيم.

وي ادامه داد: در سال جاري در بخش مردان هشت تيم اسکواش در ليگ برتر حضور دارند که در صدد هستيم تا تيم‌هاي دست يک و پايين‌تر فرصت استفاده از تماشاي بازي تيم‌ها را داشته باشند.

جليلي قاضي زاده با اشاره به سياست‌ها و برنامه ريزي‌هاي کوتاه مدت و بلندمدت براي اين رشته ورزشي عنوان کرد: در صدد برگزاري اردوها و مسابقات حرفه‌اي تحت عنوان اردوهاي دائمي تيم‌هاي ملي هستيم.

رئيس سازمان ليگ اسکواش کشور يادآور شد: هدف ما اين است تا بازيکنان تيم ملي علاوه بر هماهنگي خوبي که با کميته تيم ملي دارند، در جايگاه خود در اردوهاي ملي نيز حضور داشته باشد.
، رئيس سازمان ليگ اسکواش کشور و دبيرکل فدراسيون اسکواش کشور به منظور حضور در مرحله نهايي مسابقات اسکواش قهرماني ليگ برتر و دسته اول باشگاه هاي کشور که به ميزباني يزد در حال برگزاري است، به اين استان سفر کرده اند.

و امروز رييس فدراسيون به همراه نخستين رييس فدراسيون بعد از انقلاب و مربي تيم ملي براي عرض خداقوت به ميزبان و اهداي جام قهرماني و تنديس ليگ هاي ايران به باشگاه قهرمان در يزد حضور بهم مي رسانند.

 

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه