تجريشي:از زمان شروع رياست سليماني تعداد کورت ها به صورت خارق العاده اي رشد کرده است

رییس کمیته فنی و مهندسی فدراسیون اسکواش گفت:زمانی که مسعود سلیمانی ریاست فدراسیون را به عهده گرفته است کورت های بسیار زیادی احداث شده اند.
تجريشي:از زمان شروع رياست سليماني تعداد کورت ها به صورت خارق العاده اي رشد کرده است

مرتضی تجریشی،رییس کمیته فنی و مهندسی فدراسیون اسکوش در گفت و گو با روابط عمومی و تغییرات انجام شده در سال های اخیر در فدراسیون گفت:بعد از اینکه ریاست مجموعه ورزشی انقلاب را کنار گذاشتم و به فدراسیون اسکواش آمدم حدودا 30 کورت اسکواش در تهران و در اقلیت استان ها احداث شده بود که آمار بسیار پایینی بود.
وی در ادامه بیان کرد:وقتی که مسعود سلیمانی ریاست فدراسیون را به عهده گرفت نگرش و سیاست "شناحته شدن اسکواش" را در پیش گرفت و عقیده بر توسعه ی اسکواش داشت که با توجه به این مسائل موجود ساخت کورت های اسکواش را در شهر های مختلف کشور شروع کردیم و تا به امروز حدود 150 کورت در کل کشور داریم که این رقم نشان دهنده ی پویا بودن رییس فدراسیون و فدراسیون اسکواش می باشد.
تجریشی در رابطه با برنامه های آینده ی کمیته فنی و مهندسی فدراسیون اظهار داشت:در ادامه ی سال 95 در استان هایی نظیر خراسان جنوبی در شهر قاین و خراسان رضوی، در مشهد ،گیلان، شهر چابگ سر و مازندران، در بهشهر و یزد،تهران،هرمزگان،،قزوین در هنل نزدیک شهر ،کرمان،در گل گهر  و سیستان بلوچستان را در دست احداث قرار بدهیم و کورت های استاندارد اسکواش را احداث کنیم.
وی در ادامه گفت:از هیات های استانی تقاضا داریم که اگر قصد به احداث کورت اسکواش دارند با کارشناس فنی فدراسیون بیشتر در ارتباط باشند تا کورت ها به صورت کاملا استاندارد ساخته شود. 

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه