ديدار رئيس هيئت استان ايلام با رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان ايلام

رئيس هيئت استان ايلام با آقاي کمالي رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان ايلام ديدار کرد. در اين جلسه عزيزنيا از روند همکاري اداره ورزش و جوانان با هيئت ابراز گله مندي کرد.
ديدار رئيس هيئت استان ايلام با رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان ايلام

به گزارش روابط عموني هيئت اسکواش استان ايلام، در جلسه ايي که با حضور عزيزنيارئيس هيئت استان و آقاي کمالي رئيس اداره شهرستان ايلام و کارشناس ورزش بانوان برگزار گرديد،عزيزنيا ضمن تشکر از همکاري اداره هاي ورزش و جوانان استان و شهرستان اين همکاري ها را کند عنوان کرد و اين روند را به ضرر رشد و توسعه اسکواش در استان دانست. کمالي نيز از اين روند اظهار نارضايتي کرد و اسکواش استان را به پازلي شبيه دانست که قطعات آن پراکنده اند و براي تجميع آن ها منابع مالي را ضروري دانست. 

در ادامه عزيزنيا جهت تجهيز اتاق کار هيئت و انتقال ديواره هاي باز به مکان مناسب تري اشاره کرد و مقرر گرديد در طول هفته آينده اقداماتي جهت تجهيز اتاق صورت گيرد،اما موضوع انتقال ديواره ها به مکاني ديگر با توجه به شرايط موجود فعلا امکان پذير نيست.

رئيس هيئت استان در اين جلسه به موضوع استفاده از اماکن بلا استفاده ديگر ادارات و ارگان ها که ليستي از آن ها را تهيه کرده بود نيز پرداخت که مقرر گرديد از طريق اداره کل استان پيگيري شوند.

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه