بازدید معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان ایلام از نحوه برگزاری دوره مربيگري سطح عمومي اسکواش

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان ایلام از نحوه برگزاری دوره مربيگري سطح عمومي اسکواش ویژه معلمان ورزش بازدید کرد.
بازدید معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان ایلام از نحوه برگزاری دوره  مربيگري سطح عمومي اسکواش

 معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان ایلام از دوره مربیگری سطح عمومی اسکواش ویژه معلمان ورزش  بازدید کرد.

 به گزارش  روابط عمومی هیئت اسکواش استان ایلام ،اسلامی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان به همراه کارشناسان آن معاونت  در محل برگزاری دوره مربیگری سطح عمومی اسکواش ویژه معلمان ورزش حضور یافت و ضمن  تشکر از هیئت استان جهت انجام هماهنگی  و برگزاری این دوره از برگزاری منظم و مؤثر این دوره ابراز خرسندی  کرد و  گفت: امید است که با این تعامل ایجاد شده این رشته که در استان ایلام نوپا و جدید است همچون دیگر رشته ها مورد توجه و علاقه قرار گیرد. وی همچنین از معلمان ورزش خواست که از این دوره نهایت بهره را ببرند و از تجربه و توانمندی مدرس فدراسیون بیشترین استفاده را نمایند.  وی در ادامه به معلمان حاضر این نوید را داد که با تلاش ها و پیگیری های آن معاونت سعی بر این است که این دوره را به عنوان 10 ساعت ضمن خدمت برای معلمان محاسبه نمایند که این خبر مورد استقبال معلمان قرار گرفت. در ادامه اسلامی با عزیزنیا رئیس هیئت استان و نکوئیان مدرس فدراسیون گفتگویی داشت و از آن ها خواست این دوره ها در سظح استان و شهرستان ها تداوم یابد.

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه