دوره مربيگري سطح عمومي ويژه معلمين ورزش آموزش و پرورش ايلام برگزار مي شود

دوره مربیگری سطح عمومی ویژه معلمین ورزش شهر ایلام برگزار می شود.
 دوره مربيگري سطح عمومي ويژه معلمين ورزش آموزش و پرورش ايلام برگزار مي شود

رئیس هیئت ایلام در گفتگو با نشریات محلی استان گفت:در روزهای پانزدهم و شانزدهم بهمن ماه سال جاری 30 نفر از معلمین ورزش شهرستان ایلام در یک دوره دو روزه و تحت مربیگری یکی از مربیان برجسته کشوری جهت اخذ مدرک مربیگری سطح عمومی اسکواش آموزش خواهند دید. عزیزنیا ضمن اعلام این خبر گفت:از سیاست های خوب فدراسیون اسکواش کشور نخبه پروری و استعدادیابی در سنین پائین است که یکی از راههای دستیابی به این امر تعامل با مدارس است. در همین راستا طبق تفاهم نامه منعقد شده بین فدراسیون و آموزش و پرورش این دوره برگزار می شود. عزیزنیا در ادامه گفت:امید است این دوره که برای اولین بار در سطح استان برگزار می شود می تواند دریچه ورود به مدارس باشد. 

وی همچنین به همکاری عالی مسئولین امر ورزش در اداره کل آموزش و پرورش استان اشاره کرد و ضمن تقدیر از ایشان گفت:در گام بعدی طبق درخواست  دیگر شهرستان های استان، این دوره در شهرستان ها برگزار خواهد شد.

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه