رمضاني:بازيکنان انگيزه بسيار بالايي دارند

دبير سازمان ليگ فدراسيون اسکواش گفت:هرچند که بازيکنان از طرف هيات هاي استان ها حمايت کامل نمي شوند ولي بازيکنان هنوز هم انگيزه بالايي در مسابقات و تمرين ها دارند.
رمضاني:بازيکنان انگيزه بسيار بالايي دارند

الهام رمضاني دبير سازمان ليگ فدراسيون اسکواش در گفت و گو با روابط عمومي فدراسيون اسکواش و در ارتباط با تيم هاي داخل ليگ گفت:ما هشت تيم در ليگ دسته يک و هفت تيم در ليگ برتر داريم که ليگ دسته يک ما به دو گروه شرقي و غربي جدا مي شوند. وي ادامه داد:با توجه به قوانين جديد که وضع شده است ما تعداد تيم هاي بيشتري را در ليگ و به خصوص زير بيست سال داريم که نشان دهنده ي علاقه ي بيشتر مردم به اين ورزش است. رمضاني در خصوص کيفيت ليگ دسته يک گفت:ما کيفيت بالا تري را در ليگ شاهد بوديم که نشان دهنده ي اهميت اسکواش در ايران است و همچنين تيم شهراري يکي از تيم هاي قدرتمند ليگ است ولي بقيه تيم ها در سطحي نزديک به يکديگر با هم رقابت مي کنند و مانند تمام ليگ ها نمي توان نتيجه را مشخص کرد. وي در خصوص ميزبان بودن شهر کرمانشاه در اين مسابقات گفت:اين خيلي مسئله خوبي است که در تمام شهر ها و به صورت پراکنده مسابقات به ميزباني شهر هاي مختلف انجام مي شود زيرا داور هاي شهر هاي مختلف و هيات هاي استان ها به آمادگي بيشتري به هدفشان ادامه مي دهند. دبير سازمان ليگ فدراسيون در مورد بازيکنان مستعد در ليگ گفت:به دليل بودجه کمي که در ورزش اسکواش و به ويژه بانوان وجود دارد و به دليل نبود اسپانسر ما نمي توانيم بازيکنان خيلي خوب و ملي پوش هاي زيادي داشته باشيم ولي ما اميدواريم که در آينده کيفيت بهتري را در ليگ شاهد باشيم.

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه