مهدي رهنما مدير تيم هاي ملي اسکواش شد

مهدي رهنما مدير تيم هاي ملي اسکواش شد

به گزارش سايت رسمي فدراسيون اسكواش، طي حکمي از سوي مسعود سليماني رئيس فدراسيون کشورمان مهدي رهنما مدير تيم هاي ملي اسکواش ايران شد.
وي کارشناس ارشد تربيت بدني و کارشناس عالي دفتر برنامه ريزي و نظارت وزارت ورزش و جوانان  و مسئول ارزيابي عملکرد فدراسيون هاي ورزشي و کليه هيات هاي ورزشي کشور مي باشد .
وي سال ها به عنوان مدير تربيت بدني بنياد شهيد کشور مشغول به خدمت بوده است . رهنما از خانواده معظم شهدا و برادر شهيد مي باشد  و به عنوان سرپرست و سرمربي با تيم هاي ملي شناي جانبازان و معلولان کشور با کلاس هاي مختلف فعاليت هاي داخلي و برون مرزي داشته است .
در حکم وي آمده  با توجه به تجارب مديريتي ارزشمند و فکورانه شما و  نگاه برنامه اي به امور که از راهبردهاي اصلي فدراسيون حاضر بوده .  ارتباط تنگاتنگ با سرمربيان و مربيان ملي در بخش آقايان و بانوان از وظايف اصلي جنابعالي مي باشد و تداوم نظم و انضباط و حرکت رو به جلو در حوزه تيم هاي ملي را و بهره گيري از تجارب و تخصص مدير سابق تيم هاي ملي فدراسيون را از آن برادر گرامي انتظار دارم.
گفتني است پيش از اين سيد عليرضا سنايي مديريت تيم هاي ملي كشورمان را برعهده داشته است.

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه