سلیمانی نگاه ویژه ای به بزرگان رشته اسکواش کشور دارد

رییس کمیته مسترز فدراسیون اسکواش با اشاره به استقبال ورزشکاران از مسابقات مسترز آقایان گفت: سلیمانی نگاه ویژه ای به بزرگان این رشته ورزشی دارد.
سلیمانی نگاه ویژه ای به بزرگان رشته اسکواش کشور دارد

مهشید فخاری رییس کمیته مسترز و ناظر فدراسیون در مسابقات مسترز آقایان در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون اسکواش گفت: مسابقات کشوری مسترز آقایان از تاریخ ۲۸ اردیبهشت به مدت ۳ روز با حضور ۴۱ ورزشکار از استان های تهران، اصفهان و گیلان در دو رده سنی ۳۵+ و ۴۵+ درمجموعه ورزشی انقلاب به میزبانی فدراسیون اسکواش برگزار گردید. 

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات ۲۷ نفر از بازیکنان در رده سنی ۳۵+ و ۱۴ نفر در رده سنی ۴۰+ شرکت کردند. 

مهشید فخاری افزود: دور اول بازی ها در روز چهار شنبه انجام شد و سپس در روز پنجشنبه صبح دور دوم و سپس بعد از آن نیز مسابقات نیمه نهایی برگزار گردید و در نهایت در روز جمعه ظهر مسابقه فینال و اختتامیه را داشتیم. 

رییس ‌کمیته مسترز ادامه داد: در رده سنی ۳۵+ نوید سپری و در رده سنی ۴۵+ مجید روحانی به مقام قهرمانی دست یافتند. 

ناظر فدراسیون در مسابقات مسترز آقایان افزود: کادر اجرایی مسابقات  عبارت بودند از نوید شفیعی ( سرپرست فنی مسابقات)، اسماعیل توسلی( سرداور) که در امر برگزاری زحمت کشیدند. 

مهشید فخاری رییس کمیته مسترز و ناظر فدراسیون در مسابقات مسترز آقایان در پایان خاطر نشان کرد: خوشحالم که با حمایت ها و حضور پر رنگ ورزشکاران این دوره از مسابقات مسترز آقایان را با افتخار برگزار کردیم و جا دارد از زحمات سرپرست فنی مسابقات که نیز اطلاع رسانی نتایج و هماهنگی زمان مسابقات را بر عهده داشتند، سرداور مسابقات که کنار ما حضور داشتند و بدون هیچ گونه مشکل و اعتراضی بخوبی داوری انجام شد از زحمات ایشان و کادر داوری، و همچنین از ریاست محترم فدراسیون بابت حمایت و نگاه ویژه ای که نسبت به بزرگان این رشته ورزشی دارند،  تقدیر و تشکر نمایم.

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه