ویژه های خبری

  پس از انتخاب بازیکنان در رده های سنی کمتر از ۱۱ و ۹ سال دختران و پسران ، از این افراد در اردوهای مشترک با در کنار بازیکنان قهرمان تا پایان سال ۹۷ دعوت خواهند شد  تا در صورت پیشرفت در اردوی سال بعد این برنامه ها استمرار پیدا کند

بازیکنانی که اسامی آنها جزو منتخبین نبودند می‌توانند پس از کسب آمادگی مجدد در جشنواره استعدادیابی بهمن ۹۷ دوباره شرکت نمایند

 دختران

 

اسامی افراد کمتر از 9 سال

یسنا ولی زاده ( نام مربی : خانم شمس )

باران سپهر ( نام مربی : خانم شمس )

آنیتا دهستانی ( نام مربی : خانم شمس )

رادین مصری پور ( نام مربی : فرناز محمدی )

محیا شریفی ( نام مربی : خانم یوسفی )

سامیه حسنی ( نام مربی : زهرا موسوی )

ستایش سلطانی ( نام مربی : پوریا لطفعلی )

هستی امیدی ( نام مربی :خانم خلیق )

فاطمه السادات تکیه ( نام مربی : خانم خلیق )

باران روحانی ( نام مربی : خانم کاشانی )

مهیا آذری وش ( نام مربی : خانم شمس )

پریچهر آزادگان ( نام مربی : شیوا تجویدی )

سارا محمودلو ( نام مربی : خانم کاشانی )

آدرینا مجیدی ( نام مربی : نوید ملک ثابت )

درسا گردان ( نام مربی : زهرا شهروی )

پرسون محمدی ( نام مربی : خانم ابولحسن نژاد )

رامتین براتی ( نام مربی : خانم نیکنام )

محمد حسین نام دار زنگنه ( نام مربی : یوسفی |)

یسنا اسلامی ( نام مربی : خانم شمس )

 

اسامی افراد کمتر از 11 سال 

فاطیما قانعی ( نام مربی : خانم طوفانی )

هستی کاشی ( نام مربی : زهرا شهروی )

رسپتا اعظمی ( نام مربی : یوسفی )

آیدا حسینی ( نام مربی : یوسفی )

هانیه بذرافشان

ستایش بیابان پور

رایحه مجیدی

عسل محمدی ( نام مربی : خانم تجویدی )

النا ستاری ( نالم مربی : خانم نیکنام )

اتنا عنایتی ( نام مربی : نازلی امانی پور )

ثنا طحان ( نام مربی : زهرا شهروی )

 

پسران

افراد کمتر از 9 سال 

مانی میر حسینی (خراسان رضوی) (نام مربی : پوریا لطفعلی )

آرون سوره بان ( کردستان ) ( نام مربی : بهدادگل محمدی )

حسین محسن زاده ( خراسان جنوبی ) ( نام مربی : وحید احراری )

سید امیر مهدی خراشادی زاده ( خراسان جنوبی ) ( نام مربی : رضا خراشادی زاده )

سبحان صانعی ( آران و بیدگل ) ( نام مربی : جارچی )

ارشک احمد آبادی ( تهران ) ( نام مربی : محمدرضا بهروزنیا )

رادمان ایزد یار ( تهران ) ( نام مربی : محمدرضا بهروزنیا )

 

افراد کمتر از 11 سال 

ریان مصطفایی ( کرمانشاه ) ( نام مربی : کیوان بهمنی )

مسیحا زندیه ( البرز ) ( نام مربی : محمدرضا بهروزنیا )

صدرا رستکار رضایی ( تبریز ) (نام مربی : هادی شمس القرایی )

آرسام آصفی ( مرکزی ) ( نام مربی : پرهام تیموری )

ارشیا مسعودی اصل ( کرمانشاه ) ( نام مربی : کیوان بهمنی )

شروین مرادی نسب ( سمنان ) ( نام مربی : ذوالفقاری )

ایلیا نصیبی ( سمنان ) ( نام مربی : ذوالفقاری )

رهام اصفهانی ( همدان ) ( نام مربی : زندی )