دومين دوره مسابقات اسکواش رنکينگ بالاي ٣٠ سال خراسان رضوي برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، این رقابت‌ها که با حضور ورزشکاران علاقمند به این رشته ورزشی در رده سنی بالای ٣٠ سال برگزار شد که در پایان ایمان نصیرزاده به مقام قهرمانی رسید و آرش ارتشیار و سامان صالحی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند و نفرات ذیل به ترتیب چهارم تا دهم شدند.

هفته پاياني دور رفت ليگ اسکواش آقايان خراسان رضوي برگزار گرديد

به گزارش روابط‌عمومی هیات اسکواش خراسان‌رضوی، مرحله آخر از رقابت های لیگ اسکواش آقایان خراسان رضوی، با حضور ۶ تیم فرازنیک، زاک و ماریان، شبکه افزار سامان، رعد، ابرا اسپرت و آسام برگزار شد.

دوره آشنايي معلمان تربيت بدني آموزش و پرورش نواحي مختلف مشهد با اسکواش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، با پیگیری مسوولین انجمن اسکواش در آموزش و پرورش ، دوره آشنایی با اسکواش بصورت عملی و تئوری به معلمان تربیت بدنی آموزش و پرورش مشهد با حضور بیش از ٢٠ معلم تربیت بدنی برگزار شد.

مسابقات فول کورت (چهار نفره) استان در تاريخ 17 ابان برگزار گرديد

این دوره از مسابقات با هدف ایجاد نشاط و تنوع در مسابقات با حضور12 نفر از ورزشکاران( 6 کوبل ) در جدول دوره ای انجام شد

بحضور پررنگ اسکواش استان در نمايشگاه تربيت بدني و ورزش

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، نمایشگاه تربیت بدنی و ورزش با حضور فعال هیات اسکواش خراسان‌ رضوی در مشهد برگزار شد.

مسابقات اسکواش قهرماني استان بانوان خراسان رضوي به مناسبت هفته تربيت بدني و ورزش برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومي هيات اسکواش خراسان‌رضوي، يک دوره مسابقات قهرماني استان در بخش بانوان به مناسبت هفته تربيت بدني و ورزش با حضور ١٨ ورزشکار در کورت هاي هتل پارس برگزار گرديد.

رئيس فدراسيون اسکواش کشور و در جلسه با مسئولين اسکواش استان: خراسان رضوي پايگاه داوري اسکواش ايران خواهد شد

جلسه هیات رئیسه و کمیته‌های استانی هیات اسکواش خراسان‌رضوی با سلیمانی رئیس و فقیر نایب رییس فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد

جلسه هيات رئيسه هيات اسکواش خراسان‌رضوي با رييس هيات دانش آموزي، رييس گروه تربيت بدني آموزش و پرورش و مسئولين اسکواش دانش‌آموزی برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی هیات اسکواش خراسان‌رضوی، در ابتدای این جلسه که در اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد، کشتیدار رئیس هیات دانش آموزی استان ضمن پرداختن به اهمیت ترویج رشته هایی اسکواش و جذابیت های این رشته مهیج برای دانش آموزان گفت: ورزش اسکواش یکی از رشته‌های مورد پرتحرک و جذاب برای دانش‌آموزان است که آماده ایم در راستای توسعه این ورزش در مدارس و هرگونه همکاری مشترک دیگر تلاش کنیم.

هفته دوم و سوم از دور رفت ليگ اسکواش آقايان استان برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی هیات اسکواش خراسان‌رضوی، مرحله دوم از رقابت های لیگ اسکواش آقایان خراسان رضوی، با حضور ۶ تیم فرازنیک، زاک و ماریان، شبکه افزار سامان، رعد، ابرا اسپرت و آسام برگزار شد.

اولين مرحله مسابقات استاني اسکواش، رنکينگ آقايان برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی هیات اسکواش خراسان‌رضوی، اولین مرحله مسابقات استانی رنکینگ آقایان به صورت دوره ای و طی ٧٨ مسابقه برگزار شد.

دوره داوري عمومي اسکواش در مشهد برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، دوره داوری عمومی اسکواش با مجوز فدراسیون با حضور ۲۳ نفر از علاقمندان به داوری اسکواش برگزار شد

بازديد مهندس ارتقايي، مديرکل دفتر فني وزارت ورزش و جوانان از پروژه سالن اسکواش مجموعه ورزشي سجاد

به گزارش روابط‌عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح ها و اماکن ورزشی همراه فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، اصغری رئیس و نصیرزاده دبیر هیات اسکواش استان از پروژه احداث مجموعه اسکواش مشهد بازدید کردند.

نشست صميمانه رييس و دبير هيات اسکواش استان با رييس اداره ورزش و جوانان مشهد مقدس برگزارشد

به گزارش روابط‌عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، دیدار صميمانه اصغری، رئیس و نصیرزاده، دبیر هیات اسکواش استان با پورتقی، رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد مقدس به منظور تعامل دوجانبه، فعال نمودن و پیشرفت هیات اسکواش در شهرستان مشهد و نیز معرفی رئیس این هیات برگزار شد.

تيم زاک و ماريان، صدرنشين هفته اول رقابت‌هاي ليگ اسکواش استان خراسان رضوی، جام فردوسي شد

به گزارش روابط‌عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، هفته اول از دور رفت رقابت‌های لیگ اسکواش استان به میزبانی مشهد و در کورت های اسکواش هتل پارس برگزار شد.

دبير هيات اسکواش خراسان رضوی از برگزاري دومين دوره ليگ اسکواش آقايان استان، جام فردوسي، خبر داد

به گزارش روابط ‌عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، نصیرزاده دبیر هیات اسکواش استان با اعلام این خبر افزود: دومین دوره لیگ اسکواش آقایان استان با نام جام فردوسی به میزبانی مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

جلسه هيات رييسه هيات اسکواش خراسان رضوي با معاونت تربيت بدني و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد

این جلسه با حضور دکتر سلطانی معاون تربيت‌بدني و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی، اصغری، رئیس و نصیرزاده دبیر هیات اسکواش و کشتی‌‌دار رئیس هیات دانش‌آموزی استان، به منظور بحث، تبادل نظر و برنامه ریزی جهت توسعه و اشاعه ورزش اسکواش در شهرهای استان با هدف استعدادیابی و همگانی کردن این رشته برگزار شد.

کارگاه نقش مربي در ورزش، براي مربيان فعال اسکواش خراسان رضوي برگزار شد

کارگاه نقش مربی در ورزش به همت کمیته آموزش هیات اسکواش خراسان رضوی در راستای آگاهی بخشی بیشتر از وظایف و مسئولیت‌های پرورش ورزشکاران، به مربیان برگزار شد.

طرح استعداديابي هيات اسکواش خراسان رضوي برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی هیات اسکواش استان، این طرح در مدارس سطح شهر و در پایه های اول تا سوم برگزار و سپس در سالن شهید بهشتی با انجام تست‌های اختصاصی این رشته و آمادگی جسمانی با حضور بیش از 100 نوجوان علاقمند ادامه یافت.

مجمع عمومي هيات اسکواش خراسان رضوي با حضور سليماني برگزار شد

سليمانی: مشهد باید قطب اسکواش کشور شود

2 انتصاب جديد و 2 تغيير در کميته هاي هيات اسکواش خراسان رضوي

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، طی احکامی جداگانه، مسئولین کمیته های مختلف هیات اسکواش خراسان رضوی معرفی شدند.
1 2 3 4 5 بعدی

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 یزد اسکواش 0 0 0 0
2 زنجان اسکواش 0 0 0 0
3 مهرسان 0 0 0 0
4 اراک اسکواش 0 0 0 0
5 نامی نو 0 0 0 0
6 راپکو شیراز 0 0 0 0

لیگ برتر اسکواش

گروه غرب
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 ستارگان آیکورت زنجان 5 5 0 13
2 خراسان اسکواش 5 4 1 11
3 حسنی شیراز 5 3 2 8
4 فرین مهر معرفت گلستان 5 2 3 8
5 مناطق نفت خیز جنوب 5 1 4 5
6 لرستان اسکواش 5 0 5 0
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه