دوره داوري ويژه معلمان آموزش و پرورش به همت کميته آموزش هيات اسکواش خراسان رضوي برگزار شد

دوره داوري ويژه معلمان آموزش و پرورش به همت کميته آموزش هيات اسکواش خراسان رضوي برگزار گردید، ۲۵ نفر نفر از معلمان آموزش و پرورش خراسان رضوی مفاهیم مرتبط با داوری اسکواش را آموختند.

معلمان ورزش استان خراسان رضوی با اسکواش آشنا شدند

کارگاه آموزش عمومي ویژه معلمان آموزش و پرورش استان به همت هيات اسکواش خراسان رضوي برگزار شد

برگزاری جلسه مسولان هيات اسکواش خراسان رضوي با معاون سلامت و تربيت بدني آموزش و پرورش

جلسه مشترک رییس و اعضای هیات اسکواش خراسان رضوی با سلطانی معاون تربیت بدنی با هدف بررسی همکاری های مشترک برگزار شد.

مسابقه نقاشي اسکواش و همدلي ملي با معرفي نفرات برگزيده به پايان رسيد

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، مسابقه نقاشی اسکواش و همدلی ملی به همت هیات اسکواش استان و با همکاری کمیته کودک فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران، با بیش از ٢٠ شرکت کننده از ١٠ استان کشور به پایان رسید.

جلسه هم انديشي اعضاي هيات اسکواش استان خراسان رضوی برگزار شد

رييس هيات اسکواش استان ضمن تشکر از حضور مسيولين کميته‌هاي استاني گفت: قبل از شروع کرونا برنامه‌هاي زيادي داشتيم که از جمله آن‌ها فعاليت در رشته پدل، عقد تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش و برنامه‌ريزي براي برگزاري جشنواره‌هاي استاني و ملي اسکواش بود که با اين شرايط مواجه شديم.

کارگاه آموزشي اسکواش و آمادگي جسماني در دوران کرونا برگزار شد

کارگاه آموزشی اسکواش و آمادگی جسمانی در دوران کرونا با مدرسی مسعود ضیالدینی، برگزار شد

بسته شدن پرونده مسابقات ليگ اسکواش استان خراسان رضوی با معرفي تيم هاي برگزيده

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، سامان صالحی، مسئول برگزاری لیگ اسکواش آقایان استان از اتمام این لیگ به دلیل ادامه وضعیت شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز خبر داد.

اصغري، رئيس هيأت اسکواش استان خراسان رضوي: تهديد کرونا را به فرصت همدلي تبديل کرديم

شروع تمرینات ورزشکاران بر طبق ابلاغ وزارتخانه و فدراسیون خواهد بود

اولين گردهمايي مجازي داوران خراسان رضوي برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، با توجه به شیوع کرونا و اهمیت فاصله گذاری اجتماعی، اولین گردهمایی آنلاین داوران اسکواش استان برگزار شد.

هيات اسکواش خراسان رضوي با همکاري کميته کودکان فدراسيون اسکواش کودکان برگزار مي‌کند

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی این مسابقه به منظور تلاش در جهت مقابله با ویروس کرونا به همت هیات اسکواش استان و کمیته کودکان فدراسیون اسکواش کشور برگزار می‌گردد.

دومين دوره مسابقات اسکواش رنکينگ بالاي ٣٠ سال خراسان رضوي برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، این رقابت‌ها که با حضور ورزشکاران علاقمند به این رشته ورزشی در رده سنی بالای ٣٠ سال برگزار شد که در پایان ایمان نصیرزاده به مقام قهرمانی رسید و آرش ارتشیار و سامان صالحی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند و نفرات ذیل به ترتیب چهارم تا دهم شدند.

هفته پاياني دور رفت ليگ اسکواش آقايان خراسان رضوي برگزار گرديد

به گزارش روابط‌عمومی هیات اسکواش خراسان‌رضوی، مرحله آخر از رقابت های لیگ اسکواش آقایان خراسان رضوی، با حضور ۶ تیم فرازنیک، زاک و ماریان، شبکه افزار سامان، رعد، ابرا اسپرت و آسام برگزار شد.

دوره آشنايي معلمان تربيت بدني آموزش و پرورش نواحي مختلف مشهد با اسکواش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، با پیگیری مسوولین انجمن اسکواش در آموزش و پرورش ، دوره آشنایی با اسکواش بصورت عملی و تئوری به معلمان تربیت بدنی آموزش و پرورش مشهد با حضور بیش از ٢٠ معلم تربیت بدنی برگزار شد.

مسابقات فول کورت (چهار نفره) استان در تاريخ 17 ابان برگزار گرديد

این دوره از مسابقات با هدف ایجاد نشاط و تنوع در مسابقات با حضور12 نفر از ورزشکاران( 6 کوبل ) در جدول دوره ای انجام شد

بحضور پررنگ اسکواش استان در نمايشگاه تربيت بدني و ورزش

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش خراسان رضوی، نمایشگاه تربیت بدنی و ورزش با حضور فعال هیات اسکواش خراسان‌ رضوی در مشهد برگزار شد.

مسابقات اسکواش قهرماني استان بانوان خراسان رضوي به مناسبت هفته تربيت بدني و ورزش برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومي هيات اسکواش خراسان‌رضوي، يک دوره مسابقات قهرماني استان در بخش بانوان به مناسبت هفته تربيت بدني و ورزش با حضور ١٨ ورزشکار در کورت هاي هتل پارس برگزار گرديد.

رئيس فدراسيون اسکواش کشور و در جلسه با مسئولين اسکواش استان: خراسان رضوي پايگاه داوري اسکواش ايران خواهد شد

جلسه هیات رئیسه و کمیته‌های استانی هیات اسکواش خراسان‌رضوی با سلیمانی رئیس و فقیر نایب رییس فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد

جلسه هيات رئيسه هيات اسکواش خراسان‌رضوي با رييس هيات دانش آموزي، رييس گروه تربيت بدني آموزش و پرورش و مسئولين اسکواش دانش‌آموزی برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی هیات اسکواش خراسان‌رضوی، در ابتدای این جلسه که در اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد، کشتیدار رئیس هیات دانش آموزی استان ضمن پرداختن به اهمیت ترویج رشته هایی اسکواش و جذابیت های این رشته مهیج برای دانش آموزان گفت: ورزش اسکواش یکی از رشته‌های مورد پرتحرک و جذاب برای دانش‌آموزان است که آماده ایم در راستای توسعه این ورزش در مدارس و هرگونه همکاری مشترک دیگر تلاش کنیم.

هفته دوم و سوم از دور رفت ليگ اسکواش آقايان استان برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی هیات اسکواش خراسان‌رضوی، مرحله دوم از رقابت های لیگ اسکواش آقایان خراسان رضوی، با حضور ۶ تیم فرازنیک، زاک و ماریان، شبکه افزار سامان، رعد، ابرا اسپرت و آسام برگزار شد.

اولين مرحله مسابقات استاني اسکواش، رنکينگ آقايان برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی هیات اسکواش خراسان‌رضوی، اولین مرحله مسابقات استانی رنکینگ آقایان به صورت دوره ای و طی ٧٨ مسابقه برگزار شد.
1 2 3 4 5 بعدی

عکس روز

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

لیگ برتر اسکواش

گروه شرق
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 سحاب آران و بیدگل 9 7 2 23
2 هیات اسکواش اراک 9 6 3 20
3 پالایش نفت آبادان 9 6 3 18
4 پارس اندیش خرم آباد 9 0 9 3
رتبه تیم بازی برد باخت امتیاز
1 کیش اسکواش 3 3 0 9
2 ظفر تهران 3 1 2 4
3 شهدای مدافع حرم کرمانشاه 2 0 2 0
اخبار استان ها
استان گیلان استان زنجان استان کردستان استان کرمانشاه استان قزوین استان مازندران استان گلستان استان البرز استان تهران استان همدان استان مرکزی استان قم استان لرستان استان ایلام استان خوزستان استان اصفهان استان یزد استان فارس استان هرمزگان استان سمنان استان کرمان استان چهارمحال و بختیاری استان کهگیلویه و بویراحمد استان سیستان و بلوچستان استان بوشهر استان خراسان جنوبی استان خراسان رضوی استان خراسان شمالی استان اردبیل استان آذربایجان شرقی استان آذربایجان غربی جزیره کیش

خبرنامه